تور سوئیس

تور سوئیس، تور ویژه نوروز 99 از پرطرفدارترین تورهای مسافرتی در بین همه مردم دنیا است. چشم انداز بی نظیر از دریاچه ها و کوهستان ها تصویر اصلی این کشو کوچک در ذهن اغلب مردم است. پایتخت سوئیس شهر برن است اما معروفترین شهرهای آن زوریخ ، لوگانو و ژنو هستند. شهر لوگانو به دلیل وجود دریاچه لوگانو و کوه های آلپ شهرت جهانی دارد.آب و هوای سوئیس معتدل است. بدین معنا که در تابستان نزدیک به 30 درجه و در زمستان به صفر درجه نزدیک می شود. مسافران تور سوئیس، 4 شب در زوریخ و 2 شب در لوگانو اقامت دارند. 

سوئیس با نام رسمی کنفدراسیون سوئیس کوچکی با جمعیت 7.5 میلیون نفراست. زبان آلمانی فرانسوی ایتالیایی و رومانش در این کشور به رسمیت شناخته می شود. کشور سوئیس عضو اتحادیه اروپا و در حوزه شنگن قرار دارد و برای ورود به این کشور نیاز به ویزای شنگن دارید. از لحاظ سیاسی کشور سوئیس همیشه جزو شورهای بیطرف بوده و مقر بسیاری از سازمان ها و دادگاه های بین المللی است. همجواری سوئیس با ایتالیا فرانسه و اسپانیا باعث شده تور ترکیبی سوئیس طرفداران زیادی داشته باشد. برای مطالعه بیشتر درباره دیدنی های کشور سوئیس به این لینک مراجعه کنید.

قیمت تور سوئیس

قیمت تور سوئیس پاییز 98 طبق جدول بالا میباشد؛ که به صورت ریال و یورو دریافت میشود. این پکیج یکی از بهترین پکیج های تور اروپاست و دارای قیمت بسیار مناسبی میباشد. این تور با پرواز ترکیش ایرلاین برگزار میشود و مسافران در هتل های 4 ستاره اقامت دارند. 

برنامه سفر تور سوئیس

روز اول تور سوئیس : 

در روز اول بعد از حضور مسافران در فرودگاه امام خمینی سفرمان را آغاز می نمائیم. پرواز با یک ترانزیت در استانبول به سمت زوریخ ادامه پیدا میکند و پس از چک شدن مدارک و دریافت چمدان ها به سمت هتل حرکت میکنیم. در هتل ساعتی را به استراحت میپردازیم و پس از آن به گشت و گذار در شهر زوریخ میپردازیم.

تور زوریخ تور لوگانو تور زوریخ و لوگانو

روز دوم تور سوئیس : 

در روز دوم به همراه مسافران و لیدر تور، گشت های اصلی را آغاز میکنیم و ابتدا به خیابان بانهوف، مرکز تجاری و مالی زوریخ، میرویم. بعد از آن به بازدید از کلیسای گروس مونستر، کلیسای فرومونستر و بافت قدیمی شهر زوریخ میپردازیم. 

خیابان بانهوف کلیسای گروس مونستر کلیسای فرومونستر

روز سوم تور سوئیس : 

در روز سوم تور سوئیس، با اتوبوس به سمت شهرهای برن و اینترلاکن حرکت میکنیم. در شهر اینترلاکن به تماشای دریاچه برینز میرویم. در شهر برن نیز به دیدن برج ساعت، محله قرون وسطایی و کلیسای جامع میرویم.

شهر برن شهر اینترلاکن برج ساعت برن

روز چهارم تور سوئیس : 

در روز چهارم سفر مسافران میتوانند به هرکجایی که دلخواهشان است بروند؛ در حالیکه ما یک گشت اختیاری برای مسافران درنظر گرفته ایم. در ایم گشت به سمت شهر لوسرن حرکت میکنیم و در آنجا از تماشای دامنه‌های زیبای آلپ و دریاچه چشم‌نوازش لذت ببریم. همچنین در این شهر میتوانیم از پل چپل، قسمت قدیمی شهر، بنای یادبود شیر و دریاچه لوسرن بازدید نمائیم. کسانی نیز که نمیخواهند به این تور بیایند، میتوانند به مرکز شهر زوریخ رفته و به گشت و گذار در مراکز خرید بپردازند. 

پل چپل لوسرن دریاچه لوسرن خرید در سوئیس

روز پنجم تور سوئیس : 

روز پنجم سفر به سمت لوگانو حرکت میکنیم و پس از رسیدن به هتل ساعاتی را به استراحت در اتاق هایمان میپردازیم. سپس مسافران میتوانند خودشان به تفریح و گشت در لوگانوو بپردازند. 

تور لوگانو تور سوئیس شهر لوگانو

روز ششم تور سوئیس : 

در این روز وقت مسافران برای گشت و گذار آزاد است و میتوانند طبق سلیقه خود به تفریح بپردازند. همچنین میتوانند در گشت اختیاری میلان ایتالیا شرکت نمایند. در گشت میلان از کلیسای جامع دوئومو، گالری ویتوریو امانوئل دوم و طاق صلح میلان دیدن مینمائیم.  

کلیسای جامع دوئومو گالری آمانوئل میلان طاق صلح میلان

روز هفتم تور سوئیس : 

این روز، روز پایانی سفرمان میباشد که پس از تحویل اتاق های هتل به سمت فرودگاه میلان حرکت میکنیم و با پرواز ترکیش ایرلاین به سمت تهران برمیگردیم. 

شهرهای مورد بازدید در تور سوئیس

شهر زوریخ

زوریخ بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر سوئیس است که دارای جمعیتی حدود 400 هزار نفر میباشد. این شهر در شمال کشور سوئیس واقع شده است و در دامنه های کوه های آلپ قرار دارد. برای آشنایی بیشتر با جاذبه های گردشگری زوریخ میتوانید ویدئو زیر را مشاهده نمائید.

شهر لوگانو

لوگانو شهری با جاذبه های طبیعی خیره کننده است که در سوئیس قرار دارد. لوگانو از یک طرف با رشته کوه های آلپ محصور شده و از طرفی دیگر با دریاچه لوگانو پوشانده شده است. برای آشنایی بیشتر با شهر لوگانو و جاذبه های گردشگری آن میتوانید ویدئو زیر را مشاهده نمائید.