تور اتریش

تور اتریش یکی از تورهای نوروز 99 در شهر زیبای وین برگزار میشود، وین یکی از زیباترین شهرهای اروپاست که از طبق آمار جهانی از لحاظ کیفیت زندگی بهترین شهر دنیاست. در تور اتریش مسافران میتوانند از مهم ترین جاذبه های گردشگری و تفریحی دیدن نمایند. ما برای مسافران یک برنامه همراه با چند گشت شهری برنامه ریزی کرده ایم؛ که مسافران میتوانند از آن استفاده نمایند. در ادامه به توضیح برنامه سفر تور اتریش میپردازیم. 

در تور اتریش به جز جاذبه های توریستی، میتوان به کافه ها و رستوران های وین رفت و از طعم شکلات، شیرینی و نان های لذیذش لذت برد. جاذبه های طبیعی اتریش بسیار زیاد است و زیبایی منحصر بفرد و جذابی دارد. از جاذبه های طبیعی میتوان به کوهستان آلپ اشاره کرد؛ که دیدن آن برای هرکس هیجان انگیز است. برای اطلاع از دیگر پکیج های تور اتریش به صفحه تورهای اتریش مراجعه کنید و یا برای اطلاع از تورهای در حال اجرا به صفحه تورها مراجعه کنید. 

برنامه سفر تور اتریش

روز اول تور اتریش : 

در روز نخست تور اتریش، از فرودگاه امام خمینی سفرمان را آغاز میکنیم و پس از دریافت کارت پرواز و تحویل بار، سوار هواپیما خواهیم شد. از این لحظه سفرمان آغاز شده و به سمت وین پرواز میکنیم. پس از رسیدن به فرودگاه وین، بعد از دریافت چمدان ها به سمت هتل میرویم. پس از ساعاتی استراحت در هتل، در لابی هتل جمع میشویم و با لیدر صبحت میکنیم. درصورت دلخواه مسافران میتوانند در شهر به گردش بپردازند. 

تور اتریش نوروز 99 قیمت تور اتریش تور وین نوروز 99

روز دوم تور اتریش : 

در روز دوم سفرمان، یک گشت نیم روزی برنامه ریزی کرده ایم؛ که شامل بازدید از قصر بلودر، ساختمان اپرا، میدان و کلیسای سن استفان و پارلمان وین میشود. پس از پایان گشت مسافران آزاد هستند تا طبق سلیقه خود به گشت و گذار در شهر بپردازند یا به مراکز خرید مرجعه کنند. در این راستا میتوانند از لیدر راهنمایی بگیرند. 

قصر بلودر کلیسای سن استفان پارلمان وین

روز سوم تور اتریش : 

امروز نیز شامل یک گشت نیمروز در یکی از کهن ترین و زیباترین قصرهای اروپاست. قصر شونبرون دارای باغ بزرگ و زیبایی است که در این گشت به گردش در آن میپردازیم. پس از پایان این گشت نیز مسافران آزاد هستند تا از کجایی که مطابق سلیقه شان است دیدن نمایند. 

قصر شونبرون  

روز چهارم تور اتریش : 

در روز چهارم تور اتریش مسافران آزاد هستند تا به هر کجای شهر که میخواند بروند. مسافران حتی میتوانند به شهرهای اطراف وین بروند و از زیبایی های آنها دیدن کنند.

مرکز شهر وین جاذبه های اتریش نمای شهر وین

روز پنجم تور اتریش : 

روز پایانی تور اتریش نوروز 99 است که باید در این روز هتل ها را تحویل بدیم و به سمت فرودگاه وین حرکت کنیم. پس از عبور از گیت ها سوار هواپیما میشویم و به سمت تهران حرکت میکنیم.  امیدواریم سفر با همسفران البرز به شما خوش گذشته باشد و سفر بعدی خود را نیز با ما برنامه ریزی کنید. 

قیمت تور اتریش

در جدول بالا قیمت های تور اتریش قابل مشاهده هستند. این قیمت ها به صورت ریالی و یورویی دریافت میشود. قیمت تور اتریش نسب به دیگر تورهای اروپای نوروز 99 قیمت کمتری دارد. اگر به دنبال قیمت توری با نرخ کمتر هستید این تور مناسب شما میباشد. 

شهر وین

وین پایتخت، بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر کشور اتریش است. مساحت وین حدود 415 کیلومترمربع و جمعیت آن حدود 1.700.00 نفر میباشد. وین را به عنوان پایتخت موسیقی جهان میشناسند که موسیقیدانان و آهنگسازان زیادی در این شهر پرورش یافته اند. شهر وین یکی از شهرهای قدیمی اروپاست و دارای جاذبه های گردشگری فراوانی ست؛ برای آشنایی بیشتر با جاذبه های گردشگری وین میتوانید فیلم زیر را مشاهده نمائید.