تور فرانسه اسپانیا نوروز 99

تور فرانسه و اسپانیا یکی از تورهای نوروز 99 میباشد؛ که در 9 روز برگزار میشود و قیمت های آن را در جدول بالا میتوانید مشاهده نمایید. این تور با ورود به شهر پاریس شروع میشود و 4 شب در این شهر اقامت میکنید. گشت هایی که در پاریس انجام میشود را در ادامه به صورت کامل توضیح خواهیم داد. پس از پنج روز با پرواز به سمت بارسلون حرکت میکنیم و 3 شب را در این شهر زیبا میگذرانیم. گشت هایی که در شهر بارسلون انجام میشود را نیز در ادامه توضیح خواهیم داد. برای اطلاع از جزئیات تور تک فرانسه به صفحه تور فرانسه مراجعه کنید.

برای اطلاع از دیگر پکیج های تور فرانسه به صفحه تورهای فرانسه مراجعه کنید. 

برای اطلاع از دیگر پکیج های تور اسپانیا به صفحه تورهای اسپانیا مراجعه کنید. 

گشت های تور فرانسه اسپانیا

گشت روز اول تور فرانسه اسپانیا

پس از گردهمایی تمامی مسافران در فرودگاه امام خمینی و چک شدن مدارکشان به سمت سالن ترانزیک حرکت میکنیم و پس از گرفتن کارت پرواز سوار هواپیما خواهیم شد. پس از رسیدن به فرودگاه پاریس و دریافت وسایل به سمت هتل حرکت میکنیم. پس از استراحتی کوتاه در هتل، دورهم جمع میشویم و لیدر توضیحاتی را درمورد سفر میدهد و به پیشنهاد او میتوانیم بقیه روز را در شهر بگردیم.

  جزئیات تور پاریس        موزه لوور        میدان کنکورد پاریس

گشت روز دوم تور فرانسه اسپانیا

در روز دوم گشتی نیم روز داریم که به دیدن از  کلیسای نوتردام، بلوار سن ژرمن ، خیابان ریوولی و کلیسای ساکره کور میپردازیم. بقیه روز را مسافران آزاد هستند تا به گشت یا خرید در پاریس بپردازند. 

کلیسای نوتردام بلوار سن ژرمن

گشت روز سوم تور فرانسه اسپانیا

در این روز گشتی کامل داریم که بیشتر تایم را در اپرای گارنیه میگذرانیم. دیگر جاذبه هایی که در روز سوم دیدن مینماییم؛ خیابان شانزه لیزه، برج ایفل، ساختمان اپرای گارنیه، دروازه پیروزی و میدان کنکورد میباشد. 

کاخ اپرای گارنیه پاریس  خیابان شانزلیزه فرانسه  نمای شهر پاریس

گشت روز چهارم تور فرانسه اسپانیا

در این روز وقت مسافران آزاد میباشد و میتوانند از مکان های دلخواه خود دیدن نمایند؛ جاذبه هایی مانند: موزه لوور یا دیزنی لند. 

کاخ ورسای فرانسه     موزه لوور      دیزنی لند پاریس

گشت روز پنجم تور فرانسه اسپانیا

در این روز هتل های پاریس را تحویل میدهیم و به سمت فرودگاه میرویم تا به شهر زیبای بارسلون برویم. پس از رسیدن به بارسلون به سمت هتل میرویم و چند ساعتی را در هتل استراحت میکنیم. بعداز ظهر را به گشتی در باسلون و آشنایی با شهر میپردازیم. 

گشت روز ششم تور فرانسه اسپانیا

در روز ششم سفرمان به گشت کامل در بارسلون میپردازیم و از مناطقی مثل پارک گوئل ، کازامیلا و کازاباتیو، میدان کاتالونیا و خیابان رامبلا دیدن میکنیم. اگر وقتی باقی ماند میتوانیم به ساحل شهر بارسلون برویم و از مناظر آن لذت ببریم.

گشت روز هفتم تور فرانسه اسپانیا

در این روز گشتی نیم روز داریم که از کلیسای ساگرادا فامیلیا بازدید میکنیم و بقیه زمان روز را میتوانیم به خرید و گشت و گذار در مراکز خرید بارسلون بپردازیم. همچنین مسافران میتوانند به ورزشگاه نیوکمپ رفته و از آنجا بازدید نمایند. 

  کلیسای ساگرادا فامیلیا  

گشت روز هشتم تور فرانسه اسپانیا

مسافران در روز هشتم کاملا آزاد هستند و میتوانند به دلخواه خود در شهر گردش کنند. پیشنهاد ما موزه پیکاسو و خوان میرو، بازار بوکریا، کوه تیبیدابو و تپه مونجوئیک میباشد. 

گشت روز نهم تور فرانسه اسپانیا

پایان تور فرانسه و اسپانیا رسیده است و پس از تحویل اتاق ها به سمت فرودگاه حرکت میکنیم. پس از گذشتن از سالن ترانزیت سوار بر هواپیما خواهیم شد و به سمت تهران حرکت میکنیم. 

شهرهای مورد بازدید

شهر پاریس

شهر بارسلون