تور پاریس ونیز رم نوروز 99

تور فرانسه و ایتالیا که یکی از تورهای نوروز 99 میباشد دارای خدمات بسیار مناسبی میباشد که در بالا به آنها اشاره کرده ایم. در فرانسه 4 شب اقامت داریم که در این مدت به گشت در مهمترین جاذبه های گردشگری پاریس میرویم. بعد از آن به سمت ونیز حرکت میکنیم و دو شب در این شهر جذاب اقامت داریم. سپس به سمت رم میرویم؛ همچنین در مسیر راه گشتی در شهر فلورانس داریم. پس از گشتی کوتاه در فلورانس، به سمت رم راه میوفتیم و دو شب نیز در رم اقامت داریم. گشت هایی که در تمام این شهرها انجام میشود و جاذبه هایی که در آنجا دیدن میکنیم را در ادامه توضیح میدهیم. برای اطلاع از جزئیات تور تک فرانسه به صفحه تور فرانسه مراجعه کنید.

برای اطلاع از دیگر پکیج های تور فرانسه به صفحه تورهای فرانسه مراجعه کنید. 

برای اطلاع از دیگر پکیج های تور ایتالیا به صفحه تورهای ایتالیا مراجعه کنید. 

گشت های تور ایتالیا فرانسه

در ادامه به توضیح گشت هایی که در تور فرانسه ایتالیا برگزار میشود؛ میپردازیم. گشت ها توسط ما برنامه ریزی شده و شرکت در آنها اجباری نمیباشد. مسافران میتوانند طبق سلیقه خود و با کمک راهنما گردش وتفریح های مورد علاقه خود را انجام دهند. 

گشت روز اول در پاریس

مسافران باید در ساعت مشخص در فرودگاه امام خمینی حضور داشته باشند تا پس از چک شدن مدارک توسط لیدر به سمت سالن ترانزیت حرکت نمایند. هنگامی که به فرودگاه پاریس میرسیم، وسایل را دریافت کرده و به سمت هتل حرکت میکنیم. مسافران میتوانند ساعاتی در هتل استراحت کنند و سپس به گشتی کوتاه در سطح شهر و آشنایی با شهر میپردازیم.

گشت روز دوم در پاریس

در روز دوم از سفرمان گشتی نیم روز داریم که به دیدن جاذبه هایی مانند کلیسای نوتردام، بلوار سن ژرمن، خیابان ریوولی و کلیسای ساکره کور میرویم. در بعدازظهر مسافران میتوانند خودشان به گردش بروند و یا در پاساژها به خرید بپردازند. همچنین میتوانند در کافه های خیابان شانزلیزه تفریح و استراحت کنند. 

کلیسای نوتردام

گشت روز سوم در پاریس

روز سوم سفر شامل یک گشت کامل است که از جاذبه هایی مانند: ساختمان اپرای گارنیه، برج ایفل، دروازه پیروزی و میدان کنکورد دیدن میکنیم.

کاخ اپرای گارنیه پاریس خیابان شانزلیزه فرانسه میدان کنکورد پاریس

گشت روز چهارم در پاریس

در روز چهارم برنامه ای تعیین نشده است تا مسافران بتوانند خودشان در سطح شهر بگردنند و تفریح های موردعلاقه خود را انجام دهند. پیشنهاد ما موزه لوور، دیزنی لند و قبرستان پرلاشز میباشد. 

موزه لوور دیزنی لند پاریس خرید در پاریس

گشت روز پنجم در پاریس

این روز نیز وقت آزاد است و مسافران میتوانند در سطح شهر به گردش بپردازند. پیشنهاد ما به مسافران کاخ ورسای و موزه اورسی میباشد. 

کاخ ورسای فرانسه نمای بالایی کاخ ورسای

گشت روز ششم در ونیز

اتاق های هتل پاریس را تحویل خواهیم داد و به سمت فرودگاه حرکت میکنیم و با هواپبما به سمت ونیز میرویم. پس از رسیدن به ونیز در هتل استراحتی کوتاه میکنیم و بعداز ظهر را به گشت در سطح شهر میپردازیم. 

پل وکیو ونیز

گشت روز هفتم در ونیز

در روز هفتم از جاذبه های میدان و کلیسای سن مارکو، گراند کانال و پل ریالتو در ونیز دیدن میکنیم. 

گشت روز هشتم در فلورانس

در روز هشتم از سفر ونیز را ترک میکنیم و به سمت رم میرویم؛ اما در بین راه توقفی در فلورانس داریم که به دیدن کلیسای سانتا ماریا دل فیوره و میدان سینیوریا میرویم. پس از آن به سمت رم حرکت میکنیم و در هتل اقامت میکنیم.

برج پیزا میدان سینیورا

گشت روز نهم در رم

روز نهم را به گردش در بهترین جاذبه های رم اختصاص داده ایم مانند: کولوسئوم، چشمه عشاق، پله های اسپانیایی، رومن فروم و خیابان دل کورسو. بعدازظهر مسافران میتوانند آزاد باشند و به دلخواه خود گردش نمایند. 

چشمه عشاق کلوسئوم شهر روم باستان

گشت روز دهم در رم

در گشتی نیم روز به واتیکان میرویم و از کلیسای واتیکان دیدن میکنیم. واتیکان کوچکترین کشور جهان میباشد که در مرکز شهر رم قرار گرفته است. بعدازظهر نیز وقت مسافران آزاد است و میتوانند وقتشان را به گردش و خرید در سطح شهر رم بگذرانند.

واتیکان میدان سنت پیتر کلیسای واتیکان

گشت روز یازدهم

به پایان تور رسیده ایم و باید اتاق ها را تحویل دهیم. پس از آن به سمت فرودگاه میرویم و سوار بر هواپیما میشویم و به ایران بازمیگردیم. 

شهرهای مورد بازدید در تور ایتالیا و فرانسه

شهر پاریس

شهر فلورانس

شهر ونیز 

شهر رم