تور فرانسه؛ 8 روز پاریس

بعد از تورهای پاییز، تور فرانسه نوروز 99 را اجرا میکنیم تا بهترین خاطره ها را در تورهای نوروز 99 برای شما رقم بزنیم. فرانسه به ویژه شهر پاریس از جمله مقاصد گردشگری است که برای تمام مردم دنیا جزو به یادماندنی ترین شهرها و سفرها می باشد. تور فرانسه با اقامت 8 روزه در پاریس برگزار میشود. پاریس به شهر عشق و موسیقی مشهور است. تور فرانسه بی شک اولین انتخاب اهل هنر است. بوی قهوه، طنین موسیقی کلاسیک،مناظر چشم نواز اصلی ترین تصویر این شهر است.

گشت های تور فرانسه 

تور فرانسه نوروز 99 در 8 روز اجرا میشود که در ادامه به شرح مختصری از برنامه روزانه سفر و گشت ها میپردازیم. 

  • روز اول : در این روز بعد از پرواز به سمت پاریس و گذشتن از قسمت چک کردن مدارک در هتلمستقر میشوید و بعد از ساعاتی استراحت در هتل به گشتی کوتاه در شهر همراه با توضیحات اولیه میپردازیم.

سفر به پاریس نمای شهر پاریس طاق پیروزی-مکان های دیدنی پاریس

 

  • روز دوم : در این روز گشتی نیم روز داریم که از صبح تا بعدازظهر انجام میشود و از مکان های کلیسای نوتردام، خیابان ریوولی، بلوار سن ژرمن و کلیسای ساکره کور دیدن میکنیم. 

کلیسای نوتردام پاریس کلیسای ساکره کور

  • روز سوم : در روز سوم نیز برنامه گشت داریم و از مکان هایی مثل خیابان شانزه لیزه، ساختمان اپرای گارنیه، برج ایفل، دروازه پیروزی و میدان کنکورد دیدن میکنیم.

خیابان شانزلیزه فرانسه          کاخ اپرای گارنیه پاریس         برج ایفل

  • روز چهارم : در این روز وقت شما آزاد است و میتوانید از مکان های مورد علاقه خود دیدن کنید و یا به خرید بروید و  از آن لذت ببرید. 

خرید در پاریس  دیزنی لند پاریس  مقبره صادق هدایت در فرانسه

  • روز پنجم : روز پنجم نیز وقتتان آزاد است و میتوانید طبق سلیقه خود، روز خود را بگذرانید. 

موزه لوور محله های قدیمی پاریس رودخانه سن پاریس

  • روز ششم : در این روز گشت کامل داریم؛ که بازدید از کاخ ورسای میباشد. 

 نمای بالایی کاخ ورسای کاخ ورسای فرانسه 

  • روز هفتم : این روز نیز وقت مسافران آزاد است تا در شهر پاریس به گردش بپردازند. 

خانه ویکتور هوگو گشت کشتی در پاریس رستوران کشتی بتو پاریس

  • روز هشتم : روز آخر اقامت در پاریس است که به سمت فرودگاه حرکت میکنیم و برمیگردیم.

 

بهترین فصل  سفر به پاریس

به طور کل فرانسه دارای آب و هوای معتدل و سرد می باشد. بهترین زمان سفر به این شهر برای کسانی که سفر در هوای گرم را ترجیح میدهند از اواخر خرداد ماه تا پایان شهریور است. اما پاریس از جمله شهرهایی است که در تمام فصول سال زیبایی خاص خودش را دارد و پذیرای مهمانانی از سراسر جهان می باشد.

این برنامه سفر ویژه تور فرانسه نوروز 99 شامل 7 شب اقامت در پاریس می باشد. برای مطالعه بیشتر تورهای فرانسه به صفحه تورهای فرانسه مراجعه کنسد.