تور فرانسه و آلمان نوروز 99

تور فرانسه و آلمان یکی از تورهای نوروز 99 میباشد. برای اطلاع از جزئیات تور تک فرانسه به صفحه تور فرانسه مراجعه کنید.

گشت های تور آلمان و فرانسه

گشت روز اول:

در روز اول پس از جمع شدن مسافران در فرودگاه و چک کردن مدارک توسط تور لیدر، کارت پروازها دریافت میشود. سفرمان با پرواز به سمت پاریس آغاز میشود و پس از رسیدن به پاریس به هتل میرویم. چند ساعت در هتل استراحت میکنیم؛ سپس با کمک راهنما گشتی در شهر میزنیم.

گشت روز دوم:

در روز دوم سفرمان از جاذبه های کلیسای نوتردام، خیابان ریوولی، بلوار سن ژرمن و کلیسای ساکره کور دیدن میکنیم. بعد از ظهر را نیز به گشت و گذار در شانزلیزه میگذرانیم. 

کلیسای ساکره کور کلیسای نوتردام بلوار سن ژرمن 

گشت روز سوم:

روز سوم شامل گشتی کامل میشود که از مکان هایی مانند خیابان شانزه لیزه، برج ایفل، ساختمان اپرای گارنیه، دروازه پیروزی و میدان کنکورد دیدن میکنیم.

کاخ اپرای گارنیه پاریس خیابان شانزلیزه فرانسه نمای شهر پاریس

گشت روز چهارم:

در روز چهارم مسافران آزاد هستند؛ تا طبق سلیقه خود از سفرشان لذت ببرند.

گشت روز پنجم:

در روز چهارم مسافران آزاد هستند؛ تا طبق سلیقه خود از سفرشان لذت ببرند و یا میتوانند در گشت اختیاری کاخ ورسای شرکت نمایند.

دیزنی لند پاریس خرید در پاریس میدان کنکورد پاریس

گشت روز ششم:

با پرواز به سمت مونیخ حرکت میکنیم و پس از رسیدن، در هتل ها اقامت میکنیم. بعدازظهر را به گشت و گذار در سطح شهر میگذرانیم.

گشت روز هفتم:

در روز هفتم به گشتی نیم روز در مونیخ میپردازیم که از میدان مارین پلاتز، کلیسای فرائون‌ کیرشه، استادیوم المپیک و ساختمان شهرداری دیدن میکنیم.

شهر مونیخ استادیوم المپیک مونیخ ساختمان شهرداری مونیخ

گشت روز هشتم:

هتل ها را در مونیخ تحویل میدهیم و به سمت فرانکفورت حرکت میکنیم. در طول مسیر از شهر هایدلبرگ دیدن میکنیم و ساعاتی را در این شهر به گشت و گذار میپردازیم. پس از صرف ناهار و گشتن شهر به سمت فرانکفورت حرکت میکنیم.

شهر هایدلبرگ قلعه شهر هایدلبرگ شهر هایدلبرگ

گشت روز نهم:

در این روز گشت نیم روز شهری داریم که از مکان هایی مانند: خانه گوته و آسمان خراش ماین، عمارت رومر، کلیسای جامع فرانکفورت، کلیسای سن پل دیدن میکنیم. بعد از ظهر نیز مسافران آزاد هستند تا از مطابق سلیقه خود به گشت در شهر بپردازند. 

خانه گوته عمارت رومر کلیسای جامع فرانکفورت

گشت روز دهم:

روز دهم نیز مسافران آزاد هستند تا مطابق سلیقه خود به گشت گذار یا خرید بروند. همچنین مسافران میتوانند در گشت اختیاری شهر نورنبرگ و لوکزامبورگ شرکت کنند.

شهر نورنبرگ شهر نورنبرگ لوکزامبورگ

گشت روز یازدهم:

روز پایان تور میباشد و پس از تحویل اتاق های هتل به سمت فرودگاه میرویم. پس از گرفتم کارت پرواز سوار هواپیما خواهیم شد و به سمت تهران میرویم. 

شهرهای مورد بازدید در تور فرانسه و آلمان

پاریس

مونیخ

فرانکفورت