تور فرانسه و هلند نوروز 99

تور فرانسه و هلند یکی از تورهای نوروز 99 میباشد که ما برای تعطیلات نوروز برنامه ریزی کرده ایم. این تور در شهر های پاریس و آمستردام برگزار میشود؛ همچنین یک توقف در میان راه به آمستردام داریم. این توقف در بروکسل است که شامل گشت و گذار در مرکز این شهر و خوردن ناهار میباشد. در تور فرانسه و هلند در هتل های 4 ستاره اقامت میکنیم و پرواز این تور با هواپیمایی ایران ایر انجام میشود. برای اطلاع از جزئیات تور تک فرانسه به صفحه تور فرانسه مراجعه کنید.

گشت های تور فرانسه و هلند

گشت روز اول در پاریس

در روز اول سفرمان مسافران در ساعت مشخص در فرودگاه گردهم می آیند و پس از چک کردن مدارک توسط لیدر، کارت های پرواز دریافت میشود و سفرمان آغاز میشود. ابتدا به پاریس میرویم و ساعاتی را درهتل استراحت میکنیم. پس از استراحت، گشتی کوتاه در شهر پاریس میزنیم. 

گشت روز دوم در پاریس

روز دوم گشتی نیم روزه داریم که از جاذبه هایی مانند: کلیسای نوتردام، خیابان ریوولی، بلوار سن ژرمن و کلیسای ساکره کور دیدن میکنیم. بقیه زمان روز را مسافران میتوانند به گشت و گذار در خیابان شانزلیزه اختصاص دهند یا به مراکز خرید پاریس بروند. 

کلیسای ساکره کور کلیسای نوتردام خیابان ریوولی

گشت روز سوم در پاریس

در روز سوم به بازدید از برج ایفل، ساختمان اپرای گارنیه، دروازه پیروزی و میدان کنکورد میرویم.

نمای شهر پاریس کاخ اپرای گارنیه پاریس دروازه پیروزی فرانسه

گشت روز چهارم در پاریس

روز چهارم مسافران آزاد هستند تا طبق سلیقه خود در پاریس به گشت و گذار بپردازند. همچنین مسافران میتوانند از پیشنهادهای تورلیدر استفاده کنند. 

دیزنی لند پاریس خرید در پاریس رودخانه سن پاریس 

گشت روز پنجم در پاریس

روز پنجم نیز مسافران آزاد هستند تا طبق سلیقه خود در پاریس به گشت و گذار بپردازند. همچنین مسافران میتوانند از پیشنهادهای تورلیدر استفاده کنند. پیشنهاد ما دیدن از خانه ویکتور هوگو، باغ های تویلری و پانتئون است. 

محله های قدیمی پاریس گشت کشتی در پاریس خانه ویکتورهوگو

گشت روز ششم در بروکسل

روز ششم از سفرمان پاریس را به مقصد آمستردام ترک خواهیم کرد؛ اما در بین راه در شهر بروکسل توقف داریم تا گشتی هم در این شهر زیبا داشته باشیم. در نزدیکی بروکسل از جاذبه اتومیوم دیدن میکنیم. در شهر بروکسل نیز از گراند پالاس و میدان اصلی شهر دیدن میکنیم. پس از گشتی در بروکسل و خوردن ناهار به سمت آمستردام حرکت میکنیم.

گراند پالاس مرکز شهر بروکسل اتومیوم

گشت روز هفتم در آمستردام

در این روز از سفرمان از میدان دام، کلیسای اود کِرک، کانال‌های متعدد شهر و قصر سلطنتی دیدن میکنیم. همچنین در غروب میتوانیم به قایق سواری برویم. 

قصر سلطنتی آمستردام میدان دام آمستردام کلیسای اود کِرک

گشت روز هشتم در آمستردام

در روز هشتم از سفرمان به بازدید از آسیاب های بادی، موزه مادام توسو یا ولندام میرویم. 

آسیاب های بادی هلند موزه مادام توسو ولندام

گشت روز نهم در آمستردام

روز نهم وقتتان آزاد است و میتوانید به گشت و گذار در شهر بپردازید. پیشنهاد ما مراکز خرید، کافه‌های شهر، موزه ونگوگ، موزه ریکس و خانه رامبراند است که میتوانید از آنها دیدن کنید. 

موزه ونگوگ مراکز خرید

گشت روز دهم در آمستردام

به پایان سفرمان رسیده ایم و پس از تحویل اتاق ها به سمت فرودگاه میرویم و به مقصد تهران سوار بر هواپیما خواهیم شد. 

شهرهای مورد بازدید در تور فرانسه و هلند

شهر پاریس

شهر بروکسل

شهر آمستردام