تور هند دهلی آگرا جیپور

تور دهلی آگرا جیپور یکی از تورهای نوروز 99 و یکی از محبوب ترین تورهای هندوستان و یکی از بهترین سفرهایی است؛ که توریست ها میتوانند تجربه کنند. همسفران البرز نماینده رسمی سفارت هندوستان در تهران میباشد و مجری مستقیم تمام تورهای هند است. این سه شهر از شهرهای جذاب و دیدنی هندوستان میباشد که باعث شده تور ترکیبی دهلی آگرا جیپور، یکی از تورهای پرطرفدار باشد. 

قیمت تور دهلی آگرا جیپور 

همانطور که در جدول بالا مشاهده میکنید در تمامی قیمت ها پکیج تور موجود میباشد. این قیمت ها با احتساب پرواز میباشد و بسته به نوع هتل قیمت ها متغیر میباشد. 

درباره هند

کشور هند یکی از کشورهای جنوب شرقی آسیاست. با آفر ویژه تور هند 7 شب به شهر های دهلی، آگرا و جیپور سفر کنید. این کشور دومین کشور در جهان از لحاظ جمعیت است. طبق آمار جمعیت هند به حدودا یک میلیارد و 300 میلیون نفر رسیده است. پایتخت هند دهلی نو است و دیگر شهرهای مهم این کشور آگرا، حیدر آباد، گوا، پونه، کانپور، سورات و کلکته است. واحد رسمی پول هند، روپیه (₹) نام دارد؛ اما در تور هند میتوانید از دلار استفاده نمائید. دین اصلی مردم هند هندو است که 80 درصد مردم به آن معتقد هستند; بعد از آن به ترتیب دین های اسلام، مسیحیت، سیکیسم و بودیسم  است. 

جیپور یک از جاذبه های گردشگری و توریستی هند است. این شهر یک یک شهر غیرمعمول و رویایی است. بمبئی با مراکز تجاری اش معروف است. فونیکس مارکت سیتی و اینفینیتی مال از پاسازهای معروف این شهر هستند. یکی از بهترین و معروف ترین جاذبه های گردشگری هند تاج محل است. کسانی که به این کشور سفر میکنند حتما باید از این عمارت دیدن کنند.  

از مکان های تاریخی هند میتوان حمام ملکه، معبد ویروپاکشا و معبد سری ویجایا ویتالا، بیابان تار، قلعه سرخ، قصر باده، باغ‌های معلق بمبئی، دروازه هند، پاگودای ویسپانا  را نام برد. اختلاف ساعت هند با ایران 2 ساعت است. آب و هوای هند در فصل های مختلف سال متفاوت است. بهترین زمان سفر فصل پاییز و زمستان است. در تابستان هوای هند به شدت گرم و شرجی میشود. 

برای دریافت اطلاعات درمورد نحوه گرفتن ویزای هند به صفحه ویزای الکترونیکی هند مراجعه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد انواع ویزای هند به صفحه ویزای هند مراجعه کنید.

آژانس همسفران البرز نماینده رسمی سفارت هند و مجری مستقیم تورهای هند.