تور ایتالیا نوروز 99

تور ایتالیا ویژه نوروز 99 یکی از جذابترین تورها در نوروز است؛ که در شهرهای رم، فلورانس و ونیز برگزار میشود. مسافران تور ایتالیا در رم 3 شب، در فلورانس 2 شب و در ونیز 2 شب در هتل های 4 ستاره اقامت دارند. یکی از خدمات هتل ها صبحانه رایگان میباشد. پرواز این تور با هواپیمایی ترکیش ایرلاین انجام میشود و یک توقف در فرودگاه استانبول دارد؛ سپس به سمت مقصد حرکت میکند. خدمات تور 8 روز ایتالیا در بالای این صفحه به همراه مدارک لازم قید شده است. در ادامه به توضیح گشت هایی که در این سفر انجام میشود میپردازیم. 

برای اطلاع از دیگر پکیج های تورهای ایتالیا به صفحه تورهای ایتالیا مراجعه کنید. 

گشت های تور ایتالیا 

تور ایتالیا پاییز 98 دارای چندین گشت شهری است که در ادامه به توضیح مختصر آنها میپردازیم. 

  • روز اول : بعد از پرواز به سمت رم و گذشتن از فرودگاه رم، به سمت هتل میرویم و استراحت میکنیم. بعد از چند ساعت استراحت، راهنما برای مسافران توضیحات تکمیلی را انجام میدهد.

میدان سنت پیتر کلوسئوم در رم نمای شهر رم

  • روز دوم : یک گشت از صبح تا بعدازظهر است که از جاذبه های کلوسئوم، روم باستان، چشمه عشاق، پله های اسپانیا و خیابان دل کورسو بازدید میکنیم. شب را میتوانید به سلیقه خود از دیگر مکان ها دیدن کنید. 

شهر روم باستان کلوسئوم چشمه عشاق

  • روز سوم : در این روز به سمت واتیکان میرویم و در این کشور کوچک به گردش میپردازیم. همچنین از میدان و کلیسای سن پیتر دیدن میکنیم. 

واتیکان میدان سنت پیتر کلیسای واتیکان

  • روز چهارم : در این روز به سمت شهر فلورانس حرکت میکنیم و پس از رسیدن به هتل، گشت در این شهر را آغاز میکنیم. در این گشت به بازدید از کلیسای سانتا ماریا، پل وه کیو و میدان سینیورا میپردازیم. 

کلیسای سانتا ماریا پل وکیو میدان سینیورا

  • روز پنجم : هتل های شهر فلورانس را تحویل میدهیم و به سمت ونیز حرکت میکنیم. در بین راه از برج معروف پیزا دیدن میکنیم؛ سپس بعد از خوردن ناهار به سمت ونیز میرویم و در هتل ها اقامت میکنیم. البته بعد از ظهر میتوانیم در اطرف هتل به گشت و دیدن شهر بپردازیم.

برج پیزا کانال بزرگ ونیز ونیز

  • روز ششم : در این روز به گشت در سطح شهر زیبای ونیز میپردازیم؛ از مکان هایی مثل میدان و کلیسای سن مارکو، گراند کانال و پل ریالتو دیدن میکنیم. این گشت تا بعداز ظهر طول میکشد و بقیه روز را میتوانید مطابق سلیقه خود به گشت در شهر بپردازید. 

پل ریالتو نمای شهر ونیز کلیسای سن مارکو

  • روز هفتم : روز آخر سفر زیبایمان میباشد که بعد از تحویل اتاق ها به سمت رم میرویم و از آنجا به سمت تهران حرکت میکنیم. 

درباره ایتالیا

ایتالیا کشوری است در جنوب اروپا که در شبه جزیره ای در دریای مدیترانه قرار گرفته است.این شبه جزیره به شکل چکمه میباشد و به همین دلیل ایتالیا به کشور چکمه ای معروف است. پایتخت ایتالیا رم هست و دیگر شهرهای مهم اش فلورانس و ونیز میباشد. همچنین ایتالیا دارای دو جزیره به نام های سیسیل و ساردنی میباشد. تور ایتالیا یکی از محبوب ترین تورها میان تور های اروپا میباشد. ایتالیا با کشورهای فرانسه، اتریش، سوئیس، واتیکان، سان مارینو و اسلوونی همسایه است. در واقع واتیکان و سان مارینو درون کشور ایتالیا و در ایالت امیلیا قرار دارند. 

ایتالیا کشوری است که یکی از بهترین مقاصد برای گردشگران و توریست ها میباشد و دارای جاذبه های گردشگری فراوانی میباشد. ایتالیا کشوری است با تاریخ بسیار قدیمی و بناهای بجا مانده از زمان رم باستان. رم سومین شهر پرگردشگر اروپا بعد از لندن و پاریس هست. 

ساعت محلی ایتالیا دو ساعت و نیم از تهران عقب تر میباشد. آب و هوای ایتالیا بیشتر مدیترانه ای ست؛ اما شمال این کشور هوای سردتری نسبت به جنوبش دارد. زبان رسمی مردم ایتالیا، ایتالیایی است. واحد پول این کشور نیز یورو است. مذهب رسمی ایتالیا کاتولیک است که 74 درصد مردم این کشور را شامل میشود. 

شهرهای مورد بازدید در تور ایتالیا نوروز 99

شهر رم

رُم پایتخت کشور ایتالیا، بزرگترین و پرجمعیت‌ترین شهر ایتالیا با 2649724 جمعیت و همچنین مرکز ناحیهٔ لاتزیو می‌باشد. همچنین رم با مساحت 136178 کیلومتر مربع، وسیع‌ترین شهرداری ایتالیا محسوب میشود. در کلیپ زیر میتوانید اطلاعات بیشتری درمورد شهر رم و جاذبه های گردشگری رم بدست آورید.

شهر فلورانس

فلورانس یکی دیگر از شهرهای تاریخی ایتالیاست که برج پیزا نیز در نزدیکی این قرار گرفته است. فلورانس خاستگاه دوره رنسانس ایتالیاست؛ که به «آتن سده‌های میانه» نیز نام گذاری شده است. در کلیپ زیر میتوانید اطلاعات بیشتری درمورد شهر رم و جاذبه های گردشگری فلورانس بدست آورید.

شهر ونیز

ونیز شهری ست که از چندین جزیره کوچک تشکیل شده است و در نزدیکی دریای آدریاتیک قرار گرفته است. ونیز دارای یک کانال بزرگ به نام گرند کانال و چندین کانال کوچک است؛ که مردم برای رفت و آمد در سطح شهر از قایق استفاده میکنند. در کلیپ زیر میتوانید اطلاعات بیشتری درمورد شهر رم و جاذبه های گردشگری ونیز بدست آورید.