تور اسپانیا نوروز 99

برای تعطیلات بهار پکیج هایی طراحی کرده ایم که تور اسپانیا نیز جزء تورهای نوروز 99 میباشد. این تور در مدت 8 روز در شهرهای مادرید و اسپانیا برگزار میشود؛ که مدت اقامت در مادرید 3 شب و در بارسلون 4 شب برنامه ریزی شده است. تور مادرید و بارسلون دارای خدمات بسیار عالی است که در بالا به آنها اشاره شده است. مدارک لازم نیز برای سفارت و خرید تور نیز ذکر شده است. بدون شک تور اسپانیا یکی از جذاب ترین و بهترین تورها برای عاشقان تاریخ است و تجربه ای عالی را رقم خواهد زد. در ادامه به توضیح گشت های شهری تور مادرید و بارسلون میپردازیم. 

گشت های تور اسپانیا

گشت های روزانه تور اسپانیا ویژه نوروز به شرح زیر میباشد.

  • روز اول : در روز اول تهران را به مقصد مادرید ترک میکنیم و پس از رسیدن به مادرید در هتل اقامت میکنیم. پس از ساعاتی استراحت در هتل به گشتی کوتاه در مادرید میپردازیم؛ همچنین توضیحات اولیه درمورد تور داده میشود. 

میدان سل پارک شهر مادرید

  • روز دوم : در روز دوم گشتی نیم روزه برگزار میشود که در این گشت از جاذبه های میدان سل،خیابان گران ویا ، میدان سیبلس و کاخ سلطنتی رویال پالاس دیدن میکنیم. بقیه روز را مسافران میتوانند بر حسب سلیقه خود از مناطق دیگر دیدن کنند. 

 کاخ سلطنتی رویال پالاس میدان سیبلس خیابان گران ویا مادرید

  • روز سوم : روز سوم نیز گشت ثابت نداریم و مسافران میتوانند به پیشنهاد راهنما از دیگر مناطق این شهر زیبا بازدید کنند. 

تولدو میدان گاوبازی سنتیاگو برنابئو

  • روز چهارم : در این روز به سمت بارسلون حرکت میکنیم؛ که در مسیر راه به شهر زاراگوزا میرویم و از آن دیدن میکنیم. بعداز آن به سمت بارسلون میرویم. 

زاراگوزا قصر الجعفریه زاراگوزا

  • روز پنجم : روز پنجم نیز دارای گشت است که از ابتدای صبح آغاز میشود؛ که از جاذبه هایی مثل کازا میلا و کازا باتیو، میدان کاتالونیا و خیابان رامبلا دیدن میکنیم. 

کازا باتیو کازا میلا خیابان رامبلا

  • روز ششم : در این روز گشت نیم روزی داریم که به بازدید از کلیسای ساگرادا فامیلیا میپردازیم. پس از این گشت مسافران میتوانند به گشت در سطح شهر یا خرید بپردازند.

کلیسای ساگرادا فامیلیا کلیسای ساگرادا فامیلیا کلیسای ساگرادا فامیلیا

  • روز هفتم : روز هفتم گشت نداریم و مسافران میتوانند از راهنما کمک بخواهند تا جاذبه هایی که میتوانند دیدن کند را به آنها معرفی کند.

کوه تیبیدابو موزه پیکاسو تاراگونا

  • روز هشتم : روز پایانی سفرمان میباشد که از فرودگاه بارسلون به سمت تهران حرکت میکنیم. 

درباره اسپانیا

اسپانیا یک کشور اروپایی است که در جنوب غربی قاره اروپا واقع شده است. اسپانیا در شبه جزیره ای به نام ایبریا قرار دارد. اسپانیا یکی از کشورهای محبوب بین توریست هاست. توریست های زیادی برای دیدن جاذبه های تاریخی و فستیوال های هیجان انگیز اسپانیا به این کشور سفر میکنند. این کشور با فستیوال گاو بازی در جهان شهرت دارد. گاو بازی یک جشن بسیار خطرناک است اما هرساله در اسپانسا برگزار میشود و علاقه مندان زیادی دارد. در جشن گاوبازی تعداد زیادی افراد زخمی و مجروح میشوند اما مردم به برگزاری آن علاقه مند هستند. اسپانیا جزو 5 کشور برتر توریستی جهان است. هر سال حدود 50 میلیون نفر به تور اسپانیا میروند.

اسپانیا  ۴۶،۷۷۵،۰۰۰ نفر جمعیت دارد و ۷۷٪ مردمش عضو کلیسای کاتولیک و مسیحی هستند. زبان رسمی مردم این کشور اسپانیایی است. اگر قصد سفر به اسپانیا را دارید؛ پیشنهاد میکنیم مقاله درباره اسپانیا را مطالعه کنید. 

شهر بارسلون

بارسلون پایتخت و مهمترین شهر اسپانیاست که دارای جمعیتی حدود 1.621.537 نفر جمعیت دارد. بارسلون بعنوان مقر اصلی اتحادیه کشورهای مدیترانه شناخته میشود. همچنین بارسلون چهارمین شهر ثروتمند اروپاست و هر ساله تعداد زیادی توریست را به خود جذب میکند. در ویدئوی زیر میتوانید با جاذبه ها گردشگری بارسلون بیشتر آشنا شوید.

شهر مادرید