تور سوئیس زوریخ لوگانو

مشخصات تور
قیمت 4,990,000 تومان + 1,190 یورو
مدت 7 روز
نوع سفر هوایی
توضیحات:

نرخ ویژه نوزادان 690,000 تومان میباشد.

ایرلاین:

لوگوی ترکیش ایرلاینز

امکانات تور

بلیط رفت و برگشت
ترانسفر فرودگاهی
ویزای شنگن
بیمه مسافرتی
گشت شهری
نام هتل خدمات دو تخته (هر نفر) یک تخته (هر نفر) کودک با تخت کودک بدون تخت
هتل 4 ستاره BB 4,990,000 تومان
+ 1,190 یورو
4,990,000 تومان
+ 1,890 یورو
4,590,000 تومان
+ 890 یورو
4,590,000 تومان
+ 590 یورو

توضیحات

نرخ ویژه نوزادان 690,000 تومان میباشد.

تور سوئیس پاییز 98

تور سوئیس پاییز 98 از پرطرفدارترین تورهای مسافرتی در بین همه مردم دنیا است. چشم انداز بی نظیر از دریاچه ها و کوهستان ها تصویر اصلی این کشو کوچک در ذهن اغلب مردم است. پایتخت سوئیس شهر برن است اما معروفترین شهرهای آن زوریخ ، لوگانو و ژنو هستند. شهر لوگانو به دلیل وجود دریاچه لوگانو و کوه های آلپ شهرت جهانی دارد.آب و هوای سوئیس معتدل است. بدین معنا که در تابستان نزدیک به 30 درجه و در زمستان به صفر درجه نزدیک می شود. مسافران تور سوئیس پاییز 98، 4 شب در زوریخ و 2 شب در لوگانو اقامت دارند. 

سوئیس با نام رسمی کنفدراسیون سوئیس کوچکی با جمعیت 7.5 میلیون نفراست. زبان آلمانی فرانسوی ایتالیایی و رومانش در این کشور به رسمیت شناخته می شود. کشور سوئیس عضو اتحادیه اروپا و در حوزه شنگن قرار دارد و برای ورود به این کشور نیاز به ویزای شنگن دارید. از لحاظ سیاسی کشور سوئیس همیشه جزو شورهای بیطرف بوده و مقر بسیاری از سازمان ها و دادگاه های بین المللی است. همجواری سوئیس با ایتالیا فرانسه و اسپانیا باعث شده تور ترکیبی سوئیس طرفداران زیادی داشته باشد. برای مطالعه بیشتر درباره دیدنی های کشور سوئیس به این لینک مراجعه کنید.

قیمت تور سوئیس پاییز 98

قیمت تور سوئیس پاییز 98 طبق جدول بالا میباشد؛ که به صورت ریال و یورو دریافت میشود. این پکیج یکی از بهترین پکیج های تور اروپاست و دارای قیمت بسیار مناسبی میباشد. این تور با پرواز ترکیش ایرلاین برگزار میشود و مسافران در هتل های 4 ستاره اقامت دارند. 

برنامه سفر تور سوئیس پاییز 98

روز اول تور سوئیس پاییز 98 : 

در روز اول بعد از حضور مسافران در فرودگاه امام خمینی سفرمان را آغاز می نمائیم. پرواز با یک ترانزیت در استانبول به سمت زوریخ ادامه پیدا میکند و پس از چک شدن مدارک و دریافت چمدان ها به سمت هتل حرکت میکنیم. در هتل ساعتی را به استراحت میپردازیم و پس از آن به گشت و گذار در شهر زوریخ میپردازیم.

روز دوم تور سوئیس پاییز 98 : 

در روز دوم به همراه مسافران و لیدر تور، گشت های اصلی را آغاز میکنیم و ابتدا به خیابان بانهوف، مرکز تجاری و مالی زوریخ، میرویم. بعد از آن به بازدید از کلیسای گروس مونستر، کلیسای فرومونستر و بافت قدیمی شهر زوریخ میپردازیم. 

روز سوم تور سوئیس پاییز 98 : 

در روز سوم تور سوئیس، با اتوبوس به سمت شهرهای برن و اینترلاکن حرکت میکنیم. در شهر اینترلاکن به تماشای دریاچه برینز میرویم. در شهر برن نیز به دیدن برج ساعت، محله قرون وسطایی و کلیسای جامع میرویم.

روز چهارم تور سوئیس پاییز 98 : 

در روز چهارم سفر مسافران میتوانند به هرکجایی که دلخواهشان است بروند؛ در حالیکه ما یک گشت اختیاری برای مسافران درنظر گرفته ایم. در ایم گشت به سمت شهر لوسرن حرکت میکنیم و در آنجا از تماشای دامنه‌های زیبای آلپ و دریاچه چشم‌نوازش لذت ببریم. همچنین در این شهر میتوانیم از پل چپل، قسمت قدیمی شهر، بنای یادبود شیر و دریاچه لوسرن بازدید نمائیم. کسانی نیز که نمیخواهند به این تور بیایند، میتوانند به مرکز شهر زوریخ رفته و به گشت و گذار در مراکز خرید بپردازند. 

روز پنجم تور سوئیس پاییز 98 : 

روز پنجم سفر به سمت لوگانو حرکت میکنیم و پس از رسیدن به هتل ساعاتی را به استراحت در اتاق هایمان میپردازیم. سپس مسافران میتوانند خودشان به تفریح و گشت در لوگانوو بپردازند. 

روز ششم تور سوئیس پاییز 98 : 

در این روز وقت مسافران برای گشت و گذار آزاد است و میتوانند طبق سلیقه خود به تفریح بپردازند. همچنین میتوانند در گشت اختیاری میلان ایتالیا شرکت نمایند. در گشت میلان از کلیسای جامع دوئومو، گالری ویتوریو امانوئل دوم و طاق صلح میلان دیدن مینمائیم.  

روز هفتم تور سوئیس پاییز 98 : 

این روز، روز پایانی سفرمان میباشد که پس از تحویل اتاق های هتل به سمت فرودگاه میلان حرکت میکنیم و با پرواز ترکیش ایرلاین به سمت تهران برمیگردیم. 

 

رزرو تور


اطلاعات سفر


آغار تور
فرودگاه مبداء
امام خمینی
فرودگاه مقصد
استانبول
ساعت پرواز
۰۷:۳۵
مدت پرواز
۳ ساعت
ایرلاین
ترکیش
کانکشن پرواز
فرودگاه مبداء
استانبول
فرودگاه مقصد
زوریخ
ساعت پرواز
۱۱:۵۰
مدت پرواز
۶ ساعت
ایرلاین
ترکیش
بازگشت
فرودگاه مبداء
میلان
فرودگاه مقصد
استانبول
ساعت پرواز
۱۹:۴۵
مدت پرواز
۶ ساعت
ایرلاین
ترکیش
کانکشن پرواز
فرودگاه مبداء
استانبول
فرودگاه مقصد
تهران
ساعت پرواز
۰۱:۲۵
مدت پرواز
۳ ساعت
ایرلاین
ترکیش
پایان تور

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوگانو

Lugano
16°
light rain
humidity: 100%
H 16 • L 13
20°
Tue
19°
Wed
14°
Thu
19°
Fri
Weather from OpenWeatherMap

زوریخ

Zurich
14°
broken clouds
humidity: 87%
H 14 • L 14
16°
Tue
16°
Wed
19°
Thu
18°
Fri
Weather from OpenWeatherMap